GEBZE

ANASAYFA HABER ARA GEBZE RESİMLERİ GEBZE VIDEOLARI ANKETLER SITENE EKLE RSS KAYNAGI ILETISIM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Reklam verin kazanın!


EN ÇOK OKUNANLAR

Medical Park Gebze

Medical Park Gebze

Tarih 14-Eylül-2011, 13:27 Editör

Medical Park Gebze A sınıfı bir hastane çok yakın da gebzede hizmete girecek..


Medical Park Gebze


Gebze Belediye binası yanında hizmet veren hastane 17000 metrekare kapalı olana kurulmuş, 48´i yoğun bakım olmak üzere yaklaşık 150 yatak kapasitesine sahip. Her branşta SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı  anlaşması olup ayrıcı özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlara hizmet verebilecek.
 Medikal Park Gebze Hastanesinde hizmet verecek olan Radyasyon Onkolojisi ünitesi bünyesinde bulunan Gamaknife teknolojisi Gebze´de bir ilk olma özelliği taşıyor. Kanser tanı ve tedavisi için geliştirilmiş Gamaknife ve Siberknife tekniği radyoterapi gören hastaların en az  yan etki ile  ışın tedavi almalarını sağlayacak. Pet/CT ve sintigrafi görüntüleme yöntemleri ile de hastalığın tanısı daha kolay konabilecektir. Ayrıca gelişmiş tıbbi cihazlarla donatılmış 7 ameliyathanesi olan hastanede açık kalp ameliyatları yapılabilecek. Bölgemizin sanayi bölgesi olması dolayısıyla oluşabilecek iş kazaları sonucu gelişen el ve uzuv yaralanmaları ve kopmalarında en önemli müdahale olan mikro cerrahi girişimi, hastanede oluşturulan uzman kadro ile 7 gün 24 saat hizmet verebilecek. 16 yatak kapasiteli fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü hastalara hem ayaktan hem yatarak tedavi olma imkanı sağlayacak.
 Hastane bünyesinde Acil servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Çocuk Cerrahisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,  Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Medikal Onkoloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Laboratuar Hizmetleri (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji, Genetik, İmmünoloji), Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji ve Ürolojinin yanısıra Endokrinoloji, Gastroenteroloji, Hematoloji, Romatoloji ve Uyku Laboratuarı gibi özel bölümler de hizmet verecek.
 Hastanede görev yapacak hekimlerden bazıları: Opr.Dr.Burhan Şeker, Opr.Dr.Amanullah Çağatay, Opr.Dr. Mine Kabakaş (Kadın Hastalıkları ve Doğum); Doç.Dr.Arif Bahar, Uzm.Dr.Müjgan Keskin Gökduman (Çocuk Sağlığı ve Hast.); Doç.Dr.Orhan Çelen, Opr.Dr.Bahattin Toptaş (Genel cerrahi); Uzm.Dr.Ayhan Yüksel, Uzm.Dr.Gürbüz Perktaş ( İç Hast.); Prof.Dr.Ender Semiz, Uzm.Dr.Burak Teymen (Kardiyoloji); Doç.Dr.İbrahim Bayar Çınar, Doç.Dr.Yavuz Enç (Kalp-Damar Cerrahisi); Doç.Dr.Semih Takka, Opr.Dr. Serkan Aykut (Ortopedi); Uzm.Dr. Sevda Dağcıoğlu (Nöroloji); Prof.Dr.Bülent Yıldırım (Gastroenteroloji); Opr.Dr.Emin Erişir, Opr.Dr. Murat Aşer (Göz Hast.); Uzm.Dr.Erdal İbanoğlu, Uzm.Dr.Erhan Çıplaklığil (Anestezi ve Rean.); Opr.Dr.Fatih Kabakaş (Plastik Cerrahi); Dnt.Fırat Dağcıoğlu ( Diş); Opr.Dr.Hasan Murat Ünal (Çocuk Cerrahisi); Uzm.Dr.Gülveren Türközer (Enfeksiyon Hast.); Uzm.Dr.İlter Güven (Biyokimya); Opr.Dr. Mert Akı Eke (Üroloji); Uzm.Dr.Meryem Gülerden (Fizik Tedavi); Prof.Dr.Murat Servan Döşoğlu (Beyin Cerrahisi); Uzm.Dr.Nihat Taşdemir, Uzm.Dr.Abdülbari Taşdemir, Uzm.Dr. Şehri Punar (Radyoloji); Opr.Dr.Okan Akkaya (KBB); Uzm.Dr.Zennur Kılıç (Göğüs Hast.); Dr.Leyla Ateş, Dr.Selime Şahlan, Dr.Serkan Müdüroğlu (Acil Servis)

Medical Park Gebze

Adres : Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze / Kocaeli
Telefon : 0 (262) 675 75 75
Faks : 0 (262) 675 75 15
E-Posta : gebze@medicalpark.com.tr
 

Bu haber 3168 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Hastaneler

Yeni Gebze Fatih Devlet Hastanesi İhale'ye çıkıyor.

Yeni Gebze Fatih Devlet Hastanesi İhale'ye çıkıyor. Yeni Gebze Fatih Devlet Hastanesinin ihalesinin TOKİ tarafından 27 Şubat 2012 tarihinde ihaleye çıkacak.

Kocaeli Üniversitesi Araştıma ve Uygulama Hastanesi

Kocaeli Üniversitesi Araştıma ve Uygulama Hastanesi Kocaeli Üniversitesi Araştıma ve Uygulama Hastanesi, Randevu alma, nasıl gidilir, adres, telefon bilgileri,CERRAHİ ...

Saliha bir Hanım istiyorum...22-Ağustos-2012

eGebze Reklam Servisi

Gebze İş İlanları

Gebze Elaman İlanları

Alexa

Egebze.Com sitesi Gebzelilerin işini kolaylaştırmak amacı ile açılmıştır.Bilgilendirme amaçlı yazı ,resim ve haber eklenmektedir.
RSS Kaynagi Google 

Clicky

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi