GEBZE

ANASAYFA HABER ARA GEBZE RESİMLERİ GEBZE VIDEOLARI ANKETLER SITENE EKLE RSS KAYNAGI ILETISIM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Reklam verin kazanın!


EN ÇOK OKUNANLAR

Çayırova Bankacılık üssü oluyor

Çayırova Bankacılık üssü oluyor

Tarih 24-Kasım-2010, 07:18 Editör

Çayırova Bankacılık üssü oluyor. Akbank'ın ardından Kuveyt Türk Çayırova'ya bankacılık merkezi kuruyor. Halk Bankası, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası Çayırova'da uygun araziler arıyor.

Türk Sanayisinin en önemli kuruluşlarını bünyesinde taşıyan Çayırova Bankacılık üssü oluyor. Türk Sanayisinin en önemli kuruluşlarını bünyesinde taşıyan Çayırova Bankacılık üssü oluyor. Akbank’ın ardından Kuveyt Türk Çayırova’ya bankacılık merkezi kuruyor. Halk Bankası, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası Çayırova’da uygun araziler arıyor.
Çayırova Türk bankacılık sisteminin beyni oluyor. Yapı Kredi ve Akbank’ın ardından Kuveyt Türk Şekerpınar’da yatırım yapıyor. Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası aynı bölgede bankacılık üssü oluşturmak için yer arıyor. Kuveyt Türk ile birlikte bu dört bankanın da bölgemize gelmesi yaklaşık 50 bin kişiye istihdam imkânı getirecek.
TÜRKİYE’NİN BANKACILIK BEYNİ
Yapı Kredi Bankacılık Üssünün ardından Akbank Bankacılık Merkezi’nin Şekerpınar’da üs kurması ile birlikte Çayırova banka devlerinin gözdesi haline geldi.  Çayırova’ya Kuveyt Türk de bankacılık merkezi kuracak. Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası uygun yer bulmak amacı ile çalışmalar yapıyor. Kuveyt Türk’ün yer konusunu çözdüğü, Bankacılık üssü ile ilgili çalışmalara başladığı belirtiliyor.
BANKA DEVLETİ ARSA SATIN ALIYOR
Türkiye’nin iki dev bankasının Çayırova’yı tercih etmesi diğer bankaların da dikkatlerini Çayırova’ya çevirmesine neden oldu. Yapı Kredi ve Akbank’ın ardından Kuveyt Türk de bankacılık merkezi inşa etmek için Çayırova Şekepınar’dan yer satın aldı. Kuveyt Türk’ün bankacılık merkezi inşasına en kısa süre de başlaması bekleniyor. Kuveyt Türk’ün ardından Halk Bankası, Ziraat ve Garanti Bankası da Çayırova’da bankacılık üssü kurmak amacı ile çalışmalara başladı. Halk Bankası yetkilileri, bankacılık merkezi inşa edebilmek için uzun zamandır Çayırova’da yer araştırmalarını sürdürüyor. Öte yandan merkezini Çayırova Şekerpınar’a taşıyan Türkiye’nin dev firmalarından Doğuş Grubu’nun, bünyesinde bulunan Garanti Bankası’na bankacılık merkezi inşa etmek için Çayırova’yı da tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Bu haber 1049 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Çayırova Haberleri

Çayırova yeni köprüsü kullanıma açıldı

Çayırova yeni köprüsü kullanıma açıldı Çayırova-Yenimahalle'de D-100 üzerine kurulan yaya köprüsünde sona gelindi.

Nihat Hatipoğlu Çayırova'ya geliyor

Nihat Hatipoğlu Çayırova'ya geliyor Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde İlahiyatçı Yazar Nihat Hatipoğlu ...

Saliha bir Hanım istiyorum...22-Ağustos-2012

eGebze Reklam Servisi

Gebze İş İlanları

Gebze Elaman İlanları

Alexa

Egebze.Com sitesi Gebzelilerin işini kolaylaştırmak amacı ile açılmıştır.Bilgilendirme amaçlı yazı ,resim ve haber eklenmektedir.
RSS Kaynagi Google 

Clicky

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi