GEBZE

ANASAYFA HABER ARA GEBZE RESİMLERİ GEBZE VIDEOLARI ANKETLER SITENE EKLE RSS KAYNAGI ILETISIM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Reklam verin kazanın!


EN ÇOK OKUNANLAR

Gebze Sağlık Meslek Lisesi

Gebze Sağlık Meslek Lisesi

Tarih 24-Mart-2011, 14:12 Editör

Gebze Sağlık Meslek Lisesi'ne 2 adet diz üstü bilgisayar hediye eden Başkan Köşker...

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in okullara desteği sürüyor.  Gebze Sağlık Meslek Lisesi'ne 2 adet diz üstü bilgisayar hediye eden Başkan Köşker, imkanlar elverdiğince eğitime ve okullara destek vereceklerini dile getirdi. Geleceğin teminatı gençlerin bilişim çağına yakışır donanımla eğitim almasının artık zorunluluk olduğunu ifade eden Başkan Köşker, "Hükümetimizin eğitim alanında aldığı tedbirler ve yatırımlar sayesinde, Gebze'de önemli aşamalar kaydedildi.  Derslik sayısındaki artış ve sunulan teknolojik imkanlar, öğrencilerimizin geleceğe güvenle hazırlanmalarını sağlıyor. Biz de belediye olarak, eksik kalınan noktalarda okullarımıza imkanlarımız ölçeğinde destek olmaya çalışıyoruz. Aydınlık geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim. Gençlerimizin yetişmesinde emek harcayan, geleceğin mimarı öğretmenlerimize de çalışmalarında başarılar dilerim" dedi. Bilgisayarları Başkan'ın elinden alan Gebze Sağlık Meslek Lisesi idarecileri, desteğinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Bu haber 1411 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Gebze Liseleri

Gebze Özel Okulları

Gebze Özel Okulları Gebze de eğitim veren özel okulların telefon ve adres bilgileri....

Şehit İlhan Kartal Lisesi

Şehit İlhan Kartal Lisesi Şekerpınar Toki konutları içerisinde Eğitim ve Öğretim Faaliyetlerine başlayan Şehit İlhan Kartal Lisesi ..

Saliha bir Hanım istiyorum...22-Ağustos-2012

eGebze Reklam Servisi

Gebze İş İlanları

Gebze Elaman İlanları

Alexa

Egebze.Com sitesi Gebzelilerin işini kolaylaştırmak amacı ile açılmıştır.Bilgilendirme amaçlı yazı ,resim ve haber eklenmektedir.
RSS Kaynagi Google 

Clicky

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi